Гарантія на меблі ТМ "НЕМАН"

 

   Гарантія, залежно від типу меблів, складає від 12 місяців з моменту покупки за умови правильної експлуатації меблів у нормальних умовах. Протягом гарантійного терміну ми безкоштовно усунемо виробничі дефекти, а якщо неможливо усунути дефект (розглядається індивідуально) - замінимо браковану деталь.

   Перед збиранням меблів покупцем необхідно перевірити деталі на наявність браку (сколів, подряпин, відповідності кольору всіх елементів виробу). При виявленні браку - призупинити збирання, т.к. деталі меблів зі слідами установки поверненню та обміну не підлягають. Зберігайте заводську упаковку до закінчення збирання, т.к. заміна браку провадиться тільки в заводській упаковці.

   Гарантія анулюється: якщо частина, що замінюється, вже була встановлена ​​або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був вкручений гвинт, прорізаний отвір, встановлено дзеркало або скло. При виявленні браку повідомте за телефоном, зазначеним у товарному чеку. Після закінчення збирання зберігайте до кінця гарантійного терміну товарний чек та маркувальні ярлики з упаковок.

   Рекламації приймаються тільки за наявності товарного чека, самого виробу чи окремих елементів та у "оригінальній упаковці". У разі недотримання вищезгаданих вимог, претензії щодо рекламації не приймаються. Рекламації, що виникли внаслідок неправильного складання (самостійно покупцем), доставки та підйому (самостійно покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.


Гарантія не поширюється, якщо:

  • порушено правила та умови експлуатації меблів
  • відновлення та ремонт меблів здійснювалися Покупцем самостійно
  • меблі пошкоджені внаслідок дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалого користування
  • змінено конструкцію виробу або комплектуючих Покупцем
  • минув гарантійний термін
  • якщо є дефекти, які були повідомлені або відомі покупцю до продажу і через які покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на меблі було знижено ціну реалізації