Доставлення здійснюється послугами кур'єрської служби "НОВА ПОШТА". Вартість доставлення меблів по Україні оплачується одержувачем згідно з тарифами транспортної компанії. При відмові від замовлення внесена Вами передоплата не повертається.

   Доставлення транспортними компаніями здійснюється в будь-який населений пункт після внесення передоплати у розмірі 20% вартості замовлення (замовлення до 1000 грн - передоплата 100%). 

Доставка здійснюється на вантажні відділення:

- НОВА ПОШТА
- SAT

Також ви можете скористатись послугами кур'єрської служби транспортних компаній:

-  НОВА ПОШТА
- SAT

   Меблі відправляються у розібраному вигляді в заводській упаковці. На кожній пачці вказується її номер, колір та назва виробу. Всі позиції з каталогу ТМ "НЕМАН" доставляються тільки на вантажний склад Нової Пошти або до під'їзду покупця.

ВАЖЛИВО! При отриманні товару Покупець може перевірити комплектацію та цілісність складових, а також зобов'язаний перевірити цілісність скла, оскільки вони не підлягають гарантії. (Упаковку з етикеткою зберігайте до остаточного складання).

Пропонуємо оплату трьома способами:

- Післяплата

- Готівкою 

- Безготівковий розрахунок

- Онлайн-оплата LiqPay

ФОП БУРА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
ЄДРПОУ 3124417024
UA 443052990000026004006302336
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 305299


ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ПОСИЛОК у Транспортної компанії "Нова Пошта"

   1. При отриманні вантажу переконайтеся, що вам видали всі місця з вашої посилки, відповідно до накладної, яку вам зобов'язаний видати оператор або кур'єр.

ВАЖЛИВО! Якщо товар прийшов у дерев'яній обриштовці, то співробітники Нової Пошти зобов'язані її зняти, на Вашу вимогу, для огляду Вами товарів. Товар оглядається лише у присутності працівника відділення Нової Пошти.

   2. Обов'язково перевіряйте всі коробки на предмет пошкоджень, розтину, вм'ятин тощо. які могли бути одержані під час транспортування.

ВАЖЛИВО! Меблі належать до категорії "крихких" вантажів, тому обов'язково розкривайте зовнішню упаковку для перевірки наявності механічних пошкоджень, отриманих внаслідок неправильного транспортування товару. Якщо ви не маєте часу для розкриття товару та перевірки його цілісності у відділенні Нової Пошти або у присутності кур'єра (до моменту підписання Вами накладної) то вся подальша відповідальність за стан товару лягає на Вас. 

   Ваше замовлення страхується на 100% його вартості. До моменту отримання Вами товару та підписання накладної про отримання Вами товару, вся відповідальність за його цілісність і безпеку повністю лежить на плечах Нова Пошта.

   При виявленні пошкоджень вантажу обов'язково робіть фотографії пошкоджень та вимагайте у працівника Нової Пошти складання "Акту прийому-передачі вантажу" (кур'єри теж повинні мати його із собою) і відмовляйтеся від посилки.

   Коли ви забираєте посилку, ви ставите підпис на накладній, що підтверджує отримання товару належним чином.

   Якщо ви прийняли товар на Новій Пошті не перевіривши його цілісність на наявність пошкоджень, то в такому разі ми залишаємо за собою право відмовити вам у компенсації коштів, поверненні або заміні зіпсованого товару. Усі витрати на відновлення, заміну, реставрацію тощо. лягає повністю на вас.