Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».

Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості

Покупець має право протягом 14 чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі), якщо не пошкоджена упаковка, фабричні ярлики (бірки), він не використовувався, не був у збиранні (монтажі), збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, є товарний чек, виданий покупцю разом із товаром.

Вам буде відмовлено у заміні товару на новий (поверненні грошей) якщо:

- з моменту купівлі товару, що підлягає обміну або поверненню, минуло понад 14 днів

- товар підлягаючий поверненню перестав бути новим, тобто був у збираному виді, пошкоджено оригінальну упаковку, фабричні ярлики. Ці умови складені відповідно до чинного законодавства України та не обмежують законних прав Покупця.

Відповідність кольорів та матеріалів

Кольори матеріалів (стінок, ліжок, комодів і т.д.), які у нашому каталозі, можуть відповідати істинному кольору цих матеріалів, т.к. відображення кольору залежить від можливості та налаштування кольору монітора комп'ютера.

Адміністрація інтернет-магазину залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію та відтінки кольорів виробів, які не впливають на їх основні функції призначення.

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.